Březen 2010

Můj blog

15. března 2010 v 18:34 | Mango
Vítám tě zde, ať už jsi kdokoli a dostal/a jsi se sem jakkoli. Je slušností se trochu představit, tak ti řeknu něco málo o sobě i tomhle blogu:

O mě:

Ahoj, jmenuji se Magda, je mi 22 a studuju medicínu. Většina obsahu tohoto blogu pochází z dob, kdy jsem studovala osmileté gymnázium, který zde nechávám z nostalgických důvodů. Občas sem něco přihodím, ale nijak vážněji se už o blog nemám v plánu starat. Občas něco o medicíně, životě a tak obecně naleznete na mém blogspotu Meowburger. Co se objeví tady bude buď nějaký odložený skeč (více obrázku naleznete na mé také chátrající FB stránce) nebo nevážně myšlený článek :).

(dál text z cca 2016, víceméně to sedí, tak to nechávám)
Ráda kreslím a obrázky tvoří podstatnou část obsahu mého blogu i přesto, že jsem ho původně zakládala k publikování mých prvních literárních pokusů.
Ráda poslouchám vocaloidy (GigaP, UtataP, Orangestar, DECO*27, Siina Mota a spousty dalších), rock nebo metal, ale nepohrdnu ani popem a vlastně si už nijak nevyhraňuji pro jediný "styl". Domluvím se česky, anglicky, japonsky nebo německy (to ale vesměs nerada).
A to je tak nějak vše zajímavého, co se o mě dá říct :o).

O blogu:

Můj blog byl založen v březnu 2010, kdy sloužil k publikování jedné povídky. V té době už jsem nějaké zkušenosti s blogováním měla a to konkrétně z similephoto.blog.cz (který celkem dlouho fungoval ještě po založení mango-pise-blogu), ale tentokrát to bylo tak nějak víc. Ačkoli bylo similephoto od začátku určené jako místo pro mé fotografie, tak jsem navštěvovala hlavně blogy s pixelkami atd. a znala jsem jen málo stránek s autorským obsahem. Až po založení tohoto blogu jsem se díky propagaci ikonek dozvěděla i o dalších "povídkařích" a následně i o Autorském klubu. A nebyla bych to já, abych se tam nepřihlásila :o). Čekala jsem až budu mít dříve předepsané 3 měsíce stáří blogu a za tu dobu jsem začala přidávat i jiné věci než jen Mezi dnem a nocí a tak nějak jsem se víc rozjela :o).

Už si ani nepamatuji, kdy jsem se nakonec zapsala, ale 7. září 2010 jsem byla přijata. V té době vedly klub Kriza a Kittanya, což jsou již časy dávno vzdálené. V tomto klubu jsem bezúhony přežila až dodnes (členství jsem již dvakrát obnovovala).

V současné době u mé naleznete kresby, mix články, fotky nebo i jednou za čas nějakou tu povídku.

Designy blogu:

Zpravidla si vždy všechny tvořím sama a pak to taky tak dopadá =). Ty starší nejsou zachovány, tak sem dám alespoň ty novější:

Victorian Lady 30.12.2010 - 18.06.2011


Mermaid 18.06.2011 - 25.12.2012(ke konci už na pozadí obrázek nebyl)

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.