Nudné pondělí a staré tričko

25. července 2010 v 21:16 | Mango |  Kecy v kleci
Znáte to. Prázdniny. Na koupaliště není počasí, nikdo z přátel nemá čas a vy tvrdnete doma jako suchej chleba. Přesně tohle se nedávno stalo mě. A když mě i ufonek přestal bavit, nějak jsem zešílela a rozhodla jsem se, že trochu vylepším svůj šatník. Menší problém byl v tom, že doma nemáme žádné látky, ze kterých by se dalo tvořit něco nového. Takže tu zbyla poslední možnost: předělat nějaké tričko(protože těch mám nejvíce). Nakonec mi přišlo pod ránu, jedno z dob socialistických, kdy se ještě nosily knoflíčky u krku. Nijak mi na něm nezáleželo, takže jsem měla volné ruce.

triko1


Nebudu zde psát, co přesně jsem kde šila, protože tomu rozumím asi jako koza petrželi =D. Řeknu vám jen, že jsem triko trochu nastříhla, přidala černou stuhu a provázek. S něčím mi pomohla babička a z části jsem to šila v ruce a z části na šicím stroji. Když se teď podíváte na obrázek, možná si řeknete: "Jé, vždyť jediný, co tam změnila je výstřih. A ještě to je ušitý na nic" Jediné, co vám na to můžu říct je: "S výstřihem jsem se párala minimálně celý odpoledne a tohle je můj první výtvor. " No co, nebudu zdržovat, tady je výsledek:

triko2


A protože jsem byla na své veledílko hrozně pyšná, zahrála jsem si na modelku a se svým trikem jsem se vyfotila (s výpomocí stativu a samospouště =) ). Dávám rovnou výřez, aby jste se nelekli =).

model1


Děkuji za přečtení a doufám, že se vám moje amatérské "návrhářství" líbilo :D.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dincie Dincie | Web | 26. července 2010 v 18:23 | Reagovat

:-) Já myslím, že se ti proměna povedla a taky, že ti moc sluší, jsi šikovná a musíš mít hodnou babičku!!! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.