Srpen 2010

Hudba...

29. srpna 2010 v 10:00 | Mango
Tohle téma se mi nelíbí. Já vím, hlasovala jsem pro něj, ale já prostě od přírody jsem taková, že nevím co chci, takže moje názory ohledně tohoto radši ignorujte =D. Zlatý fantasy.
No nic, tady je moje "zpracování" (ten pokus o básničku):


Špatně, špatně, všechno špatně...

24. srpna 2010 v 21:25 | Mango |  Kecy v kleci
...jinak se to snad nedá říct. Všechno, co jsem doteď napsala je do slova a do písmene slátanina. Když jsem to po sobě četla dříve, tak mi to tak hrozné nepřipadalo, ale možná se na to teď dívám objektivněji, či co.
Pokud si myslíte, že mám depku tak se mýlíte =). Právě totiž píšu něco nového(další slátanina, ale v tuhle chvíli se mi to docela líbí). Taková klasika ze světa elfů... Hlavní hrdinka je namyšlená potvora beze smyslu pro humor - skoro jako já =). Tentokrát to mám víc promyšlené. Mám osnovu, podle které se zatím držím i svět ve kterém se to odehrává je nějakým způsobem definovaný.
Otázkou ovšem zůstává, zda má cenu to zveřejňovat. Na tu mi (s trochou štěstí) odpoví kamarádky ze školy, které jsou trochu sečtělé a snad to objektivně zhodnotí. Pak se pro jistotu zeptám ještě někoho jiného.
To znamená, jestli to tu bude, tak po 1. září.

A co s ostatními povídkami/kapitolovkami? Jednorázovky nechám, je mi líto je mazat. I kapitolové povídky tu zůstanou, jenže s největší pravděpodobností budou označeny jako POZASTAVENÉ.

No nic, aby článek byl alespoň trochu zajímavý, tak vám sem hodim úryvek z 1.kapitoly:


Fotka, pro mě "Strach"

22. srpna 2010 v 19:14 | Mango |  Fotky
Strach, strach, strach...Dlouho jsem přemýšlela, co na tohle téma napíšu. Ne, že by bylo jedno z těch slabších, to ani náhodou! Jen moje hlava je líná cokoli vymyslet, jako vždy. Takže nakonec jsem se rozhodla, že vám sem hodím jednu fotku, kterém bych jméno "Strach" klidně dala. Áno tady je:

Upíři?! Jedině na papíře!

13. srpna 2010 v 13:14 | Mango |  Kecy v kleci
Ouch jé, další téma týdne ke kterému nemám co říct a přesto o něm píšu. No, píšu - to se nedá říct tak úplně doslova. Protože jsem neměla co napsat chytrého, tak jsem radši něco načmárala. Ale kdybych sem dala jen samotný obrázek, tak by to bylo prázdné - alespoň podle mého názoru, takže ještě chvíli budu ťukat do klávesnice.

"Kresba" uhlem - něco jako temná elfka

12. srpna 2010 v 12:50 | Mango |  Čmárání
Před nějakou dobou jsem si v papírnictví pořídila pár uhlů a skicák. Né, že bych nikdy předtím uhlem nekreslila - na výtvarce jsme uhlem ztvárňovali zátiší již mnohokrát - ale teď se "uhlování" nemohu nabažit a to i když se výtvor ne vždy povede. Zatím jsem se rozhodla sem jeden takový "pokus" vyvěsit.

Rozcestník Mezi Dnem a Nocí

9. srpna 2010 v 13:39

Hlavní Příběh


Popis: Kapitolová povídka - rozepsaná
Odkaz: zde

Tématické kratší povídky


bude

Obrázky/kresby

Popis: Obrázky k MDaN, buď kreslené nebo vytvořené pomocí FB aplikace BuddyPoke
Odkaz: zde

Po třech týdnech pobíhání po lese...

7. srpna 2010 v 22:15 | Mango |  Kecy v kleci
...jsem konečně zpátky na blogu a vůbec na dosah civilizace. Né, že by byl skautský tábor nějak špatný, ale domov je domov a tři týdny docela dost. Menším problémem je akorát, že nemám co na blog, protože vše co jsem měla do zásoby jsem přednastavila a teď už tu máte vše =).
A protože jsem dlouho "odpočívala" a to i literárně, začala jsem psát něco kratšího, co nemusím moc vymýšlet a uvolním se u toho.

Ryan (z 1. a 2.kapitoly) na papíře

5. srpna 2010 v 1:00 | Mango |  "Kresby" k MDaN
Uznávám, že je trochu divný kreslit postavu, která se v příběhu skoro ani neobjevila, ale Ryan se tam objeví (když budu psát pokračování) a navíc je prostě zajímavej. To, že jsem na kreslení anti-talent ani říkat nemusím, myslím, že to asi pochopíte sami =D. Jinak je to kreslený tužkou  a zabralo mi to pár minut, přesně nevim, zrovna jsem seděla u kompu. Jinak tady to je:


Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.