Po třech týdnech pobíhání po lese...

7. srpna 2010 v 22:15 | Mango |  Kecy v kleci
...jsem konečně zpátky na blogu a vůbec na dosah civilizace. Né, že by byl skautský tábor nějak špatný, ale domov je domov a tři týdny docela dost. Menším problémem je akorát, že nemám co na blog, protože vše co jsem měla do zásoby jsem přednastavila a teď už tu máte vše =).
A protože jsem dlouho "odpočívala" a to i literárně, začala jsem psát něco kratšího, co nemusím moc vymýšlet a uvolním se u toho.

Je to tématická povídka k Mezi Dnem a Nocí a měla by mít přibližně 5 částí. Jako hlavní postavu jsem tentokrát zvolila mladou Jessicu, která bude zachraňovat svět(jak jinak =D). První část I.Poslání je na necelou A4 stránku, takže opravdu žádné dlouhé čtení. Zveřejňovat začnu co nejdřívě po menších korekcích.

Ještě přikládám svojí oblíbenou písničkou, která se dobře poslouchá, hlavně při psaní. Je to od Nightwish dobře známý Elvenpath, který poslední dobou poslouchám tak často, až to není zdravé =).

Normálně sem "youtuby" jen tak nedávám, ale po tří týdenním "půstu", kdy jsme měli na táboře zakázané MP3 a mobily mi to jistě odpustíte ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Any Any | Web | 8. srpna 2010 v 13:35 | Reagovat

''zíbra styl'' však víš ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.