Upíři?! Jedině na papíře!

13. srpna 2010 v 13:14 | Mango |  Kecy v kleci
Ouch jé, další téma týdne ke kterému nemám co říct a přesto o něm píšu. No, píšu - to se nedá říct tak úplně doslova. Protože jsem neměla co napsat chytrého, tak jsem radši něco načmárala. Ale kdybych sem dala jen samotný obrázek, tak by to bylo prázdné - alespoň podle mého názoru, takže ještě chvíli budu ťukat do klávesnice.

Poslední dobou se hodně vedou diskuze okolo Twilight neboli Stmívání. Jedna strana ho žere - a to se vším. Film nebo knížka obojí je perfektní - při tom horším případě knížku ani nečetli. Druhá strana uznává knihu, ale filmové zpracování je nijak nezaujalo - možná třetí díl. A ta třetí poslední by obojí nejradši zrušila a tvrdí, že je to pouhé zesměšňování a "změkčování" upírů - bezcitných bytostí, které původně byly náměty horrorů a ne romantických filmů.
A na jakou stranu se přikláním já? Knížky jsem četla a podle mě zas tak špatný nebyly - možná, že právě nápad pojmout upíry tak trochu jinak je oživil a udělal zajímavými. Ale film? Nedodívala jsem se ani na první díl =), takže od Nového měsíce to jde okolo mě a nijak toho nelituji - možná mi to částečně vynahradili spolužačky, které o "Edíkovi" a Zatmění mluvili snad do konce školního roku.
Tlachání už bylo až až, takže tady je konečně ten slibovaný obrázek:

vamp

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 AdelQa AdelQa | Web | 13. srpna 2010 v 13:40 | Reagovat

Hezkej blog=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.