Říjen 2010

Slunečnice

24. října 2010 v 16:01 | Mango |  Čmárání
Takže další z řady digitálních čmáránic. Tohle je spíš oddychovka, takže nic propracovaného, ale líbí se mi to =). Jinak poslední dobou je tu toho čmárání nějak moc i na mě. Takže co nevidět nejspíš přihodím nějakou jednorázovku nebo možná už Prolog ze Srdce Erkanu =).

slunečnice

Modrooká elfka

16. října 2010 v 22:01 | Mango |  Čmárání
S touhle kresbičkou jsem si dala více práce než obvykle, no mě se to celkem líbí =). Modrá je má oblíbená barva, což se asi výrazně odrazilo na barvě pozadí a očí.
meredith

Tři cvaky na téma podzim

10. října 2010 v 20:50 | Mango |  Fotky
Už dlouho tu nebyly žádné fotky, tak sem nějaké dám =). A rovnou jako téma týdne, které jsem taky poslední dobou dost zanedbávala, navíc propásnout zrovna podzim by byla škoda.

Jinak když už podzim, tak to pro tak se mi vybaví dva naprosto rozdílné přívlastky: smutný a veselý.
Veselé pro mě jsou všechny ty barvy, kterými podzim svítí a fotit nebo malovat podzim je prostě radost.
A smutné zase je, že pomalu, ale jistě končí prázdninové léto plné sluníčka zábavy. Je čím dál tím větší zima, ale sníh nepadá, takže to asi nikoho moc netěší. 
Podzim sice není mé nejoblíbenější roční období už jen kvůli škole, ale rozhodně mi nepříjde depresivní, protože ty barvy a podzimní slunce mi ke slovu depresivní prostě nesedí =).

Jahodová Víla a další tabletové pokusy

10. října 2010 v 20:07 | Mango |  Čmárání
Už je to skoro týden od toho, co jsem dostala tablet a tak se snažím vytvořit něco, co by stálo za řeč. Jenže se mi to ani trochu nedaří. V podstatě vše, co tady je by se nejspíš dalo nakreslit i myší. No nic nebudu zdržovat, tady to je:

hvezdooka
Pokus o portrét, jedna z mých prvních tabletových čmáranic.


Drabble: Dobrodružství na lodi.

6. října 2010 v 15:40 | Mango |  Drabble
Už delší dobu se snažím někoho překecat, aby mi dal nějakých pět slov na drabble, ale povedlo se mi to až dnes, kdy jsem překecala spolužačku. Ty slova mi sice přišli vysoce zvláštní, ale stejně jsem něco nakonec vytvořila. Je to taková kravina, prostě takovej první pokus o drabble. Tady to máte: Slova: toaleťák, želva, škola, vlkodlak, moře Loď se poklidně kymácela a moře ukazovalo svou vlídnou tvář. Janine se opírala o zábradlí a byla si jistá, že tohle je mnohem lepší než škola a to věčné učení. Jen jí bylo trochu líto, že její želva musela zůstat doma. Té by se tady stejně moc nelíbilo, protože by zde neměla dostatek zeleného salátu. Náhle se však odněkud ozvalo hrozivé vytí a Janinina představivost začala pracovat naplno. Co když je na lodi vzteklý pes nebo dokonce vlkodlak? Bleskově seběhla dolů do podpalubí, kde se schovala pod stůl. Kdyby jen věděla, že Johnovi jen došel toaleťák, nejspíš tolik by nepanikařila. P.S.: Omluvám se za úpravu, píšu to na počítači, kde se mi nezobrazuje panel pro úpravu. P.P.S.: Nechcete mi někdo vymyslet nějaká další slova? Prosííím =)

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.