Listopad 2010

Sníh, vánoce a kráva

28. listopadu 2010 v 11:17 | Mango |  Kecy v kleci
V poslední době se toho děje hodně. Napadl sníh, Santa Clausové se neustále množí a dneska je první adventní neděle.
Ale zato tady na mém blogu se neděje vůbec nic. Mango je líná, takže nekreslí, ani jednorázovky nepíše. Jediné na co se občas podívá je Srdce Erkanu a to se jí nechce zveřejňovat do tý doby, než bude kompletně hotové, aby jí tu opět nezůstal viset další nedokončený příběh.
Ale zpátky k té zimě. Jakmile všechno okolo zasypala bílá studená hmota, šla jsem samozřejmě ihned fotit. Fotila jsem všechno možný, ale hlavně zvířata. Našeho psa, koně...až jsem došla ke kravám. A co jsem neuviděla! Možná se vám to bude zdát k smíchu, ale mojí oblíbenou krávu .
Mám tu pro vás i její fotku:

Černá kočka

18. listopadu 2010 v 19:40 | Mango |  Povídky jednorázovky
Takže po dlouhé době jsem sepsala nějakou povídku. Poslední dobou se moc nemůžu dokopat k psaní. Teda píšu celkem často, ale vždycky po hrozně malejch kouskách.
No, ale k Černý kočce jsem se nakonec dokopla a tak doufám, že se bude alespoň trochu líbit =).

Hunger?

4. listopadu 2010 v 19:04 | Mango
Dneska tu mám pro vás fotku, kterou jsem vyfotila před určitou dobou ve Vídni a...prostě se mi líbí . Jinak na blogu nějak nestíhám a je mi to líto, ale ze srdce Erkanu mám už 9 stránek a píšu 3.kapitolu, takže to sem možná v brzké době hodim(já vim, že ho slibuju už nějakou dobu x) ) ale možná to prostě smažu jako vždy... Jinak možná sem dam nějakou jednorázovku, ale když není nápad, není pomoci...
Ale teď už konečně foto:

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.