Březen 2011

1. kapitola

28. března 2011 v 18:54 | Mango
Takže konečně přidávám 1.kapitolu, doufám, že se vám bude líbit, i když je taková rozjezdová, no... Jinak jsem se snažila odstranit všechny chyby, ale pokud by se tam stejně něco našlo, tak mi to prosím řekněte, dík =). Budu ráda za jakýkoli komentář (kromě reklamy!).
Srdce Erkanu

23. března 2011 v 15:09 | Mango
Jak jsem již několikrát předesílala, mám rozepsanou kapitolovou povídku. Mám jí rozdělanou snad už půl roku a za tu střídavou dobu psaní/nepsaní mám hotových už šest kapitol a píšu dál =). Hodně mi pomáhají moje kamarádky ze školy, které mě vždycky po přečtení jedné kapitoly upozorní na všelijaké chyby. I tak to není žádný zázrak, ale snažím se to psát jak nejlépe dokážu. A budu moc ráda, když si to přečtete, bude vás to bavit a třeba i zanecháte nějaký ten komentář.
Jarní Čmárání

15. března 2011 v 21:25 | Mango |  Čmárání
Po nějaké chvíli jsem z5 =). Tentokrát zase se čmáráním :D. Ale nebojte na nějakou chvíli zase poslední a to z dvou důvodů: 1) Momentálně bych už měla začít nějak víc pracovat na závěrečnou práci na výtvarku, kam chodim asi od 2.třídy a momentálně budu končit 1.cyklus. Takže si budu čmárat hlavně různý návrhy na to co bych v závěru chtěla nakreslit =). A druhý důvod je, že se tu objeví Srdce Erkanu - kapitolovka. Mám takový pocit, že už jsem tu něco o tom psala. Abych se přiznala, hodně jsem váhala, zda to sem dát či ne - přecijen to má hodně much a to i přesto, že už jsem jich několik vzala plácačkou. Na druhou, proč to schovávat v šuplíku?? =)
Takže jakmile sesmolím nějaký logo, tak se můžete těšit na malé představéní tohoto příběhu a následně na 1.kapitolu. No to je vše k blogu, teď k črtům:


Do prázdna...

5. března 2011 v 21:30 | Mango |  Čmárání
Uffff...po delší době jsem zpátky na blogu... Byla jsem na snowboardcrossovém soustředění a to bez netu, takže celkem koukam co se tu děje. Vidím, že slavné promazávání v AK již proběhlo a světe div se, jsem stále na seznamu :D. Radši se nebudu pitvat v tom, co je na tomhle blogu tak kvalitního a zajímavého, že měl tu čest a zůstal a radši něco málo ke čmáranici...
Kresleno na již zmiňovaném soustředění...asi to není úplně dotažený, ale už se mi v tom nechce pitvat. Od původního záměru se to podstatně liší, ale co, mě se to líbí celkem i tak... Sakra nevim, co říct, ta socha na obrázku mě asi hypnotizuje...(nebo, že by to bylo tím, že je sobota večer?)Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.