Březen 2011

Jarní Čmárání

15. března 2011 v 21:25 | Mango |  Čmárání
Po nějaké chvíli jsem z5 =). Tentokrát zase se čmáráním :D. Ale nebojte na nějakou chvíli zase poslední a to z dvou důvodů: 1) Momentálně bych už měla začít nějak víc pracovat na závěrečnou práci na výtvarku, kam chodim asi od 2.třídy a momentálně budu končit 1.cyklus. Takže si budu čmárat hlavně různý návrhy na to co bych v závěru chtěla nakreslit =). A druhý důvod je, že se tu objeví Srdce Erkanu - kapitolovka. Mám takový pocit, že už jsem tu něco o tom psala. Abych se přiznala, hodně jsem váhala, zda to sem dát či ne - přecijen to má hodně much a to i přesto, že už jsem jich několik vzala plácačkou. Na druhou, proč to schovávat v šuplíku?? =)
Takže jakmile sesmolím nějaký logo, tak se můžete těšit na malé představéní tohoto příběhu a následně na 1.kapitolu. No to je vše k blogu, teď k črtům:


Do prázdna...

5. března 2011 v 21:30 | Mango |  Čmárání
Uffff...po delší době jsem zpátky na blogu... Byla jsem na snowboardcrossovém soustředění a to bez netu, takže celkem koukam co se tu děje. Vidím, že slavné promazávání v AK již proběhlo a světe div se, jsem stále na seznamu :D. Radši se nebudu pitvat v tom, co je na tomhle blogu tak kvalitního a zajímavého, že měl tu čest a zůstal a radši něco málo ke čmáranici...
Kresleno na již zmiňovaném soustředění...asi to není úplně dotažený, ale už se mi v tom nechce pitvat. Od původního záměru se to podstatně liší, ale co, mě se to líbí celkem i tak... Sakra nevim, co říct, ta socha na obrázku mě asi hypnotizuje...(nebo, že by to bylo tím, že je sobota večer?)Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.