Duben 2011

Fotovzpomínky na zimu III. a naposledy

30. dubna 2011 v 18:15 | Mango |  Fotky
Předchozí, navazující články: Fotovzpomínky na zimu I., Fotovzpomínky na zimu II.

Poslední série fotek je z rakouského Dachstein West arálu z různých sjezdovek (konkrétně Krippenstein a Gosau). Jsou to typické "akční" snb fotky, tak snad se budou líbit =).

Červená

28. dubna 2011 v 18:15 | Mango |  Čmárání
Konečně jsem se donutila zase něco načmárat :)). Je to místo v Gimpu v SAI, kterej je prostě úžasnej, jen se naučit líp kreslit :). Výtvor se mi celkem líbí, hlavně po barevné stránce. Jenom obličej je prostě hrůza. Nos jsem dodělávala snad půl hodiny a stejně vypada jak vypadá a je toho víc... Ale jak říkám, já jsem hlavně ráda, že jsem konečně něco nakreslila, protože v poslední době kreslim leda tak na výtvarce absolvenskou(pokud se povede, můžete se těšit na fotky) a tak jen málokdy mám chuť nebo čas kreslit něco jiného.
Jinak jak sleduji stránky AK a vím, že momentálně tam běží projekt s názvem "Duha" a myslím, že červená tam zrovna před nějakou dobou byla... škoda, že se nikdy nestihnu přihlásit včas =(.Krev

25. dubna 2011 v 21:55 | Mango |  Jiná tvorba
Uáf. Nikdy by mě nenapadlo, že budu dopisovat TT narychlo takhle večer. Už jen možná kvůli tomu, že na TT píšu jen málokdy. Ale pro tentokrát jsem se rozhodla udělat vyjimku :). Ne, že bych se zajímala o krev, ale prostě jsem chtěla "něco" napsat a TT k tomu byla ideální příležitost. Takže tomu bude jeden pokus o básničku + narychlo čmárlá ilustrace.


Krev

Protékal mi mezi prsty,
Život můj,
Tekl, plynul stále dál,
Někdo v dáli,
Řekl stůj.

Já se smála,
vždyť věděla jsem,
Že tohle bude marný boj,
Krev teče, život mizí,
Tohle není sen.Fotovzpomínky na zimu II.

24. dubna 2011 v 14:38 | Mango |  Fotky

Další pokračování článku Fotovzpomínky na zimu =).

Následující detaily jsou vyfoceny nedaleko Hochfichtu, kde bylo sněhu ještě víc než u nás v ČR a také parádní fotogenická námraza =).
Fotovzpomínky na zimu I.

18. dubna 2011 v 20:04 | Mango |  Fotky
Taky už máte jaro, ale stále ještě vzpomínáte na to, jak vlastně byla ta zima krásná? Já ano =).Právě proto jsem se rozhodla vybrat několik fotografií jako vzpomínku na uplynulou zimu která je bohužel/bohudík za námi.

Bylo toho více, ale fotky začínají od soustředění na Kubově Huti. Sněhu
bylo spoustu a dostala jsem novej foťák(omlouvám se předem za přepaly a jiné chyby) a o zábavu bylo taky postaráno. Co víc si přát?

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.