Červenec 2011

Rozmary oblohy

21. července 2011 v 11:00 | Mango
Přináším vám opět další mix fotek, tentokrát zaměřený na nebe. Dvakrát je focené při bouřce, potom při západu slunce =).
Like an angel aneb prázdninové pokusy

6. července 2011 v 16:00 | Mango |  Čmárání
Poslední dobou tolik nekreslím, spíš si jen vždycky jen něco načmárám a pak usoudím, že to ani nemá smysl ukládat a vymažu to. Nápad by asi byl ale tak nějak se mi nechce pouštět do něčeho složitějšího. No nic, tentokrát jsem zkoušela něco víc "komixovějšího" s černými likami a tak. Už dlouho mě láká začít kreslit komix, ale nemám žádný pořádný nápad a když už se do něčeho pustím, dopadá to strašně =(. No, nic, snad se bude líbit alespoň tenhle obrázek =).
Letní čtení

4. července 2011 v 9:15 | MangoRozhodla jsem se zapojit do projektu "Letní čtení", který odstartovala Abyss na blogu http://abyss-mystery.blog.cz. Ráda čtu, ale ne nějakou závratnou rychlostí, takže by mě zajímalo, jak dopadnu. Zatím to vidím na Egypt, což by znamenalo v průměru čtyři knížky za měsíc, což vypadá celkem reálně. Ale kdo ví, třeba to dotáhnu až do Keni =). Vůbec prázdniny bývají co se týče čtení celkem taková nevyzpytatelná doba.

Co se týče obtížnosti, vidím to na A, ale pokusím se taky ke knížce se vždycky alespoň něco málo taky napsat =).

Přečtené knihy:


Barvy květů

2. července 2011 v 21:49 | Mango |  Fotky
Takže po delší neaktivitě jsem zase zpátky. Tentokrát s nějakými těmi fotkami, nejdřív se sérií květin a brzy by měly následovat snímky oblohy. Pak mám ještě nashromážděný zase mix zajímavých fotek za poslední dobu, takže to vypadá, že nějakou dobu tu bude fotočlánků dost =).Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.