Leden 2013

Lenost a nicnedělání času minulého

8. ledna 2013 v 20:48 | Mango |  Kecy v kleci
Přesně tak, sem líná jako prase. Nikdy jsem nepřestala fotit, něco psát a vymýšlet nebo alespoň kreslit. Jen jsem byla moc líná to dotáhnout do konce, aby to šlo někde zveřejnit. Nebo to alespoň naklikat sem na blog. Doufám, že mi tohle lenivý období, alespoň co se tvorby týče, už skončilo a alespoň jednou měsíčně vám sem budu moct něco hodit. A vrátit se do Ákáčka. I když s tím si asi budu muset pospíšit, když vidím, co se tam všechno děje :D(nejspíš to tak tragický nebude, ale co kdyby...).
Jo, takže se zase vracím k blogování a tak trochu i ke psaní. V hlavě mám už delší dobu příběh, který bych ráda zpracovala do komixu, což je žánr, který mě láká už delší dobu a i když to bude asi celkem pracná záležitost zkusím to...a uvidím. Pokud se dostanu přinejmenším na konec první kapitoly, dozvíte se o tom ;). Jinak nechci nic moc prozrazovat, přijde mi trapný vykládat o něčem, co vlastně ještě ani nedostalo konečnou(nebo alespoň pracovní) podobu.
Co se týče fotek tak momentálně nic zajímavýho nemám, možná bych mohla prohrabat archiv a dát sem nějakou tu Anglii a nebo Španělsko. Ale na obzoru je jedno zajímavý focení se začínající kapelou mé kamarádky, tak uvidíme :).
No, a nakonec to kreslení. Nejspíš se ze všeho nejvíc budu snažit soustředit na již zmiňovaný komix, ale v současné době se budu hlavně snažit pilovat styl a kreslení lidí. V tom mám celkem velké mezery a to i přesto, že portréty kreslím snad nejčastěji.
Jo a taky taky konečně dotáhnu ten vzhled. A napíšu nový ankety. A možná si taky přestanu dávat předsevzetí, který nemám šanci splnit.

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.