Listopad 2014

Večerní čmárání

18. listopadu 2014 v 22:23 | Mango |  Čmárání
Ahoj - ani ne po týdnu(já vím, je to podezřelý, hodně podezřelý, když jde o mě a aktivitu na blogu).

Po tom, co jsem více méně dokončila dvě čmáranice do soutěží, mám zase trochu času na volnou tvorbu ^^. Takže jsem začala cvičením kreslením podle fotky. Následující kresba je někde na rozhraní studie a speedpaintu a kdybych do toho měla znova sáhnou, tak určitě zvýším kontrast a zesvětlím obličej. Ale jinak jsem celkem spokojená s tím, jak vyšla ^^.


7 Days of color

13. listopadu 2014 v 19:29 | Mango |  Čmárání
Ahoj. Po roce. Upřímně by mě zajímalo, jestli ještě někdy budu schopná psát souvisle blog, heh.
Když pominu to, že na blog dlouhodobě kašlu, tak jsem se nedávno na deviantartu účastnila výzvy 7 Days of color(7 dní barvy) a napadlo mě, proč to nezveřejnit taky tady. Většinou se jedná o rychlokresby, takže tomu odpovídá forma i obsah. Doufám, že se vám to bude i tak alespoň trochu líbit ^^. Jinak omlouvám se za indigo, která vyšla příliš tmavá(na mojí obrazovce to ještě ujde, ale ve škole nic moc) a taky za anatomické nestrovnalosti, ze kterých mě bolí oči(chudák žlutá...).

P.S.: Rubrika Čmárání se tak jmenuje z nostalgických důvodů a měnit to nebudu, i když už jsem někde trošku dál, než když jsem s ní začínala. Navíc to víceměně sedí, když si zprůměruju kvalitu obrázků v ní obsažených.Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.