7 Days of color

13. listopadu 2014 v 19:29 | Mango |  Čmárání
Ahoj. Po roce. Upřímně by mě zajímalo, jestli ještě někdy budu schopná psát souvisle blog, heh.
Když pominu to, že na blog dlouhodobě kašlu, tak jsem se nedávno na deviantartu účastnila výzvy 7 Days of color(7 dní barvy) a napadlo mě, proč to nezveřejnit taky tady. Většinou se jedná o rychlokresby, takže tomu odpovídá forma i obsah. Doufám, že se vám to bude i tak alespoň trochu líbit ^^. Jinak omlouvám se za indigo, která vyšla příliš tmavá(na mojí obrazovce to ještě ujde, ale ve škole nic moc) a taky za anatomické nestrovnalosti, ze kterých mě bolí oči(chudák žlutá...).

P.S.: Rubrika Čmárání se tak jmenuje z nostalgických důvodů a měnit to nebudu, i když už jsem někde trošku dál, než když jsem s ní začínala. Navíc to víceměně sedí, když si zprůměruju kvalitu obrázků v ní obsažených.

A nakonec shrnutí:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evička Evička | Web | 13. listopadu 2014 v 19:35 | Reagovat

Haha, přesně vím jak se cítíš. Také na svém blogu nejsem tak často, dnes jsem napsala článek po 4 měsících, ale vždy je pěkné se vrátit a něco napsat. :-)
A mooc pěkné kresby!

2 Evička Evička | Web | 13. listopadu 2014 v 22:36 | Reagovat

Jde o praxi na tři týdny, kdy budeme bydlet v rodinách na okraji Londýna a vzhledem k tomu, že jsem na ekonomické střední bude se pravděpodobně jednat buď o administrativu, nebo budeme pomáhat v různých knihovnách, či v neziskových obchodech a poté napsat nějakou práci. :-) Je to hrazené tuším EU, protože naše škola dostala grant. :-) A s tou kritikou máš pravdu, člověka pak nebaví psát, ale když to hodíš za hlavu, tak je ti jich pak úplně putna, věř mi. :-D :-) A děkuji,  uběhly 3 hodiny a umím jednu stránku. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.