Prosinec 2014

Stále bloguju!

10. prosince 2014 v 22:05 | Mango |  Čmárání
Ahoj!

Tohle je můj třetí článek v řadě bez půlroční pauzy, skoro by si to zasloužilo oslavu! ^^ Možná to trochu vyznívá, jako by mě blogování nebavilo a že se do toho jen nutím, ale není tomu úplně tak. Samozřejmě - čmárat mě baví mnohem víc, ale na co se lopotit s něčím, co nikdy nikdo neuvidí? Ok, ok, i to může mít svůj smysl, ale mě prostě vždycky bavilo strkat moje kresby pod nos každýmu chudákovi, který se v okolí naskytl. Takže vedení blogu je pro mě vlastně takové vybíjení mých exibionistických - dá se to tak říct? - sklonů. Jediný problém je, že jednou za čas na ten blog je třeba prostě zajít, něco napsat nebo dokonce aktualizovat design(už plánuju nějaký minimalistický, který by vydržel déle, ale to bych nejdřív musela rozhodit ten stávající, že ano). A nakonec taky samozřejmě navštěvovat ostatní blogery a komentovat, což je sice bohulibá činnost, ale většinou na ní už po psaní na vlastní blog nemám energii a jindy na blog.cz nezavítám. A když už se ke komentování dostanu, tak na Deviantartu, protože je mnohem větší šance, že narazím na něco, co mě zajímá nebo čemu rozumím.
Btw. Co říkáte na nové logo Deviantartu? Podle mě, se sice dá pěkně zakomponovat do různých designů, ale jako by patřilo úplně jiné stránce...

Zpátky od kecání ke čmárání. "Fotostudii" z předchozího článku jsem už před nějakou dobou dokončila, tak jsem se rozhodla se o ní s vámi podělit. S odstupem času na ní vidím ještě víc chyb, než když jsem jí zveřejňovala poprvé - nedobarvený prostor u rtů, mírně mimo anatomie, divný nos... - ale stejně jsem s tím poměrně spokojená. Hlavně proto, že něco takového jsem na tabletu kreslila poprvé a nevypadá to zas až tak špatně. A taky mi přijde, že od doby, co snažím vyvarovávat se záplavě zářivých barev, vypadají moje čmáranice o stupeň líp...Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.