Únor 2015

Optimismus

24. února 2015 v 18:50 | Mango |  Čmárání
Aaaa stále nemám ani zdaleka tolik času, kolik bych chtěla na malování mít :(. Jak jsem psala v předchozím článku, jako čtvrťák na gymolu, kde pojem "všeobecný" berou smrtelně vážně (je nám ukradený, že už máš dávno jasno v tom, že chemii studovat nebudeš, musíš umět detergenty, metabolický procesy a všechno ostatní, protože tohle je VŠEOBECNÉ gymnátium, lol) nemám moc času na vlastní tvorbu. Navíc do toho přípravy na maturák (máme ho na začátku března), maturitu, přihlášky na VŠ,... prostě šílenství. Ale abych si jenom nestěžovala, jako maturant si užiju i trochu zábavy :). První zvonění bylo mnohem lepší, když jsem já byla ten, kdo na ostatní stříká smradlavou voňavku, hehe. A předpokládám, že i ten maturák bude mít něco do sebe.
Dnešní čmáranice (říkám tomu spíš už tak jenom ze zvyku) měla být na téma optimismus. Nebudu říkat, z jakého důvodu jsem jí potřebovala nakreslit, třeba se to dozvíte v jednom z pozdějších článků. Nicméně díky vlastní blbosti mi na načmárání zbyly jen cca 3 dny, takže se z toho stala menší výzva. Sami můžete posoudit, jak se mi to povedlo :). V první řadě šlo o koncept, se kterým si nejsem tak úplně jistá, protože to na první pohled vypadá jako úplný opak zadání, ale tohle byl v dané chvíli nejlepší nápad, který jsem měla. Kresba není úplně dotáhnutá a je tam několikero chyb, soustředila jsem se hlavně na celek. Budu ráda, když mi napíšete svůj názor ^^.
P.S.: Jsem zpátky v AK! Už potřetí :D. Nejspíš si mě nikdo nepamatujete, takže vítám všechny nové návštěvníky :)

Keep on drawing

1. února 2015 v 16:40 | Mango |  Čmárání
Musím uznat, že život čtvrťáka je poněkud náročný. Člověk se připravuje do školy, na maturitu, řeší VŠ a svoje osobní záležitosti a hlava mu jde kolem. Protože jedním z mých maturitních předmětů je výtvarka, kterou jsme na gymplu už 2 roky neměli, tak si sepisuju odznova maturitní otázky a musím uznat, že je to celkem záhul (btw. kdyby jste o ně měli zájem, tak vám můžu buďto poslat odkaz na google disk nebo uvažuji o tom, že bych je hodila na blog - tak se určo ozvěte ;)!). Naštěstí mám alespoň trochu času na kreslení, což je super, protože mě to baví čím dál víc ^^. Taky se trochu pokouším začlenit do komunity na Deviantartu, ale stejně jako cokoli jiného, to vyžaduje čas a usílí - nikdo si vás nevšimne sám od sebe (zvlášť, když je vaše umění podprůměrné nebo jste začátečník). Pokud s tím někdo máte s DA zkušenosti, budu moc ráda, když se o ně podělíte ;).

Tak a tady jsou slibované kresby:


Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.