Červenec 2015

Japonské vlogy: Tokio vs venkov

16. července 2015 v 10:57 | Mango |  Youtube
Ahoj, natočila jsem dva další vlogy! ^^ Jeden je předodjezdový z Tokia, další z japonského zapadákova (pobřeží Jogasaki). Užijte si je! :)
Btw. zajímal by vás třeba vlog o cestovatelské japonštině? Nebo o něčem úplně jiném? Dejte mi vědět v komentářích ;).


J-VLOG: Japonský venkov, příroda a moře: http://youtu.be/ECcjIf_0mwU

Vlogy z Japonska

14. července 2015 v 13:45 | Mango |  Youtube
Ahoj!
Nechtěla jsem to dopředu oznamovat, ale jsem v Japonsku! Vzhledem k tomu, že s sebou nemám notebook a na mobilu se špatně píše, rozhodla jsem se komunikovat pomocí vlogů. Nejsem žádná youtouberka a videa zpracovávám na mobilu, takže kvalita bohužel pokulhává.

Příští vlog by měl obsahovat více záběrů na Japonsko místo na mne :). Prosím, pište, co vás zajímá, o čem mám točit. Tokyo již opouštím a za dříve než měsíc budu zpět v ČR, tak ať to stihnu :).


Panda vs mechasuit (Heroes of the Storm)

8. července 2015 v 14:11 | Mango |  Čmárání
Digimalba, kterou jsem vytvořila pro soutěž na Deviantartu. Na vítězná místa nejspíš nedosáhnu, ale byla to zábava, hecnout se a do měsíce to všechno navrhnout a namalovat. Navíc si myslím, že některé časti se mi i povedly :). Ale příště budu místo soutěží radši procvičovat kompozici ^^.


YOUTUBE VÝBĚR: Hudební parodie

1. července 2015 v 13:59 | Mango |  Youtube
Ahoj, vítám vás u mého nového seriálu, kde budu postupně představovat různá zákoutí Youtube. Sama v momentální době nemám aktivní kanál a tak brouzdám a hledám různé zajímavé, vtipné a inspirativní videa. Jen málokdy sleduji českou scénu (s vyjímkou Gameball/Kovy), takže většina odkazovaných videí bude v angličtině. Ne vždy ale potřebujete rozumět slovo od slova, jako třeba dnes ;)

Kanál party lidí, kteří se proslavili sestříháváním a zhudebňováním všemožných rozhovorů/televizních novin/jiných populárních videí. Z nudných zpráv tvoří chytlavé a vtipné písně. Mnohem lépe to pochopíte když si pustíte jedno z jejich videí.

Just DO IT! - virální "motivační" video od Shia LaBeouf, které ovládlo na pár dní internet si vyloženě o zhudebnění říkaloProsím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.