Fotky

London Eye

31. března 2013 v 17:04 | Mango
Všimla jsem si, že zde ještě není ani jedna fotka z říjnového školního výletu do Londýna, tak napravuji svůj omyl :).

Wait for

3. února 2013 v 15:00 | Mango
Dvě fotky(1 fotka a jedna složenina) nafocené pro kamarádky začínající skupinu.


Kytičky

14. září 2012 v 17:59 | Mango
Infantilní titulek pro infantilní fotky(jop. přehnala jsem to) :).


Dvakrát černobílá

10. srpna 2012 v 19:05 | Mango
Dva černobílé portréty cvaklé na jednom táboře, komu to je málo mam přednastaveno ještě pár barevnejch! :)

Sportem ku zdraví

3. srpna 2012 v 19:11 | Mango
Ha! Snad po půl roce jsem zpátky. Sice už ne jako člen Autorského klubu, ale i tak. Třeba se tam po nějaké době zase vrátím, když už mi ta možnost byla dána :). Nečekám, že bych se nějak zažrala do blogování jako jsem bývala kdysi ale kdo ví? Pokud by někdo chtěl vidět více z mojí fotgrafické tvorby, nechť se podívá zde:

Tak či tak fotky slepené do koláže v dnešním článku byly vyfoceny někdy koncem června když jsem byla s kamarády na sportovním sousku a ... ne neumím okecávat svoje fotky, snad se bude líbit i bez keců :).


Strašidelný zámek

5. února 2012 v 15:58 | Mango
Noční focení podniknuté už před nějakou dobou u nás ve vesnici =).

Halloween!

3. listopadu 2011 v 19:37 | Mango
Pro tentokrát tu mám pár snímků z Halloweenské párty, kterou jsme pořádali s naší třídou v rámci adapťáku. Tak snad se fotky budou líbit a to i těm, kteří tenhle svátek obyčejně neslaví (nebojte, já většinou taky ne :D).


Barvy květů

2. července 2011 v 21:49 | Mango
Takže po delší neaktivitě jsem zase zpátky. Tentokrát s nějakými těmi fotkami, nejdřív se sérií květin a brzy by měly následovat snímky oblohy. Pak mám ještě nashromážděný zase mix zajímavých fotek za poslední dobu, takže to vypadá, že nějakou dobu tu bude fotočlánků dost =).


Fotovzpomínky na zimu III. a naposledy

30. dubna 2011 v 18:15 | Mango
Předchozí, navazující články: Fotovzpomínky na zimu I., Fotovzpomínky na zimu II.

Poslední série fotek je z rakouského Dachstein West arálu z různých sjezdovek (konkrétně Krippenstein a Gosau). Jsou to typické "akční" snb fotky, tak snad se budou líbit =).
Fotovzpomínky na zimu II.

24. dubna 2011 v 14:38 | Mango

Další pokračování článku Fotovzpomínky na zimu =).

Následující detaily jsou vyfoceny nedaleko Hochfichtu, kde bylo sněhu ještě víc než u nás v ČR a také parádní fotogenická námraza =).Fotovzpomínky na zimu I.

18. dubna 2011 v 20:04 | Mango
Taky už máte jaro, ale stále ještě vzpomínáte na to, jak vlastně byla ta zima krásná? Já ano =).Právě proto jsem se rozhodla vybrat několik fotografií jako vzpomínku na uplynulou zimu která je bohužel/bohudík za námi.

Bylo toho více, ale fotky začínají od soustředění na Kubově Huti. Sněhu
bylo spoustu a dostala jsem novej foťák(omlouvám se předem za přepaly a jiné chyby) a o zábavu bylo taky postaráno. Co víc si přát?
Tři cvaky na téma podzim

10. října 2010 v 20:50 | Mango
Už dlouho tu nebyly žádné fotky, tak sem nějaké dám =). A rovnou jako téma týdne, které jsem taky poslední dobou dost zanedbávala, navíc propásnout zrovna podzim by byla škoda.

Jinak když už podzim, tak to pro tak se mi vybaví dva naprosto rozdílné přívlastky: smutný a veselý.
Veselé pro mě jsou všechny ty barvy, kterými podzim svítí a fotit nebo malovat podzim je prostě radost.
A smutné zase je, že pomalu, ale jistě končí prázdninové léto plné sluníčka zábavy. Je čím dál tím větší zima, ale sníh nepadá, takže to asi nikoho moc netěší. 
Podzim sice není mé nejoblíbenější roční období už jen kvůli škole, ale rozhodně mi nepříjde depresivní, protože ty barvy a podzimní slunce mi ke slovu depresivní prostě nesedí =).

Foceno z okna

3. září 2010 v 19:44 | Mango
Sakra, začíná to být nuda. Poslední dobou dávám do téma týdne samé fotky. Příště se budu muset polepšit =). No nic, myslím, že důvod, proč jsem vybrala právě toto foto říkat nemusím, přeci jenom je to dost jasné a žádný druhý skrytý význam nemá. Je to focené z ikna našeho baráku, jak napovídá název, před začátkem léta. S touto fotografií jsem celkem spokojena, jen škoda těch šmouh, které způsobily dešťové kapky. Ale, není se čemu divit, vždyť při bouřce dost často prší. Tak tady to konečně máte:

Fotka, pro mě "Strach"

22. srpna 2010 v 19:14 | Mango
Strach, strach, strach...Dlouho jsem přemýšlela, co na tohle téma napíšu. Ne, že by bylo jedno z těch slabších, to ani náhodou! Jen moje hlava je líná cokoli vymyslet, jako vždy. Takže nakonec jsem se rozhodla, že vám sem hodím jednu fotku, kterém bych jméno "Strach" klidně dala. Áno tady je:

Jedu pryč, jak to tu je, jak to tu bude a Border colie =)

16. července 2010 v 14:41 | Mango
Rozhodla jsem se, že radši napíšu menší informativní článek o tom, jak to tady na blogu půjde až tu tři týdny(možná ještě dýl) nebudu. A aby jste si nestěžovali, že je článek o ničem, doplňuji ho o pár fotek roztomilých štěňátek Border kolie =).

Fotky: Opeřenci

12. července 2010 v 16:03 | Mango
Takže jsem se vrátila z mini-dovolené a je třeba sem něco hodit. Takže jsem vyhrabala pár hlavně nových fotek. Jinak v pátek opět odjíždím tentokrát na tři týdny, takže nějaké články budou přednastavené. Zbytek ještě dopíšu =). Tak, tady jsou ty fotky:

vrabec

Fotky: Balonky všude!

2. června 2010 v 20:08 | Mango
Už delší dobou si všímám, že blog začíná upadat a že se tu toho moc neobjevuje a tak jsem se rozhodla, že tu zavedu novou rubriku a to Fotky. Fotím už přes dva roky a ráda, takže rozhodně není problém něco málo ke zveřejnění najít, vlastně tak trochu navazuji na můj předchozí blog, který byl jen o fotografiích. Ale teď už k těm fotkám.
Všechny jsem fotila 1.6.2010 ve Strakonicích, kde jsme na dětský den spolu s úřadem a dětským zastupitelstvem takový pokus o český rekord spojených rukou přes mosty a balonky tam byly pro efekt =) . Mezi roznášením balónků jsem měla i trochu času popadnout foťák, takže vám teď ukážu 4 fotky =).

1
Balonky jsme nafukovaly v podchodu, takže světlo a stín vytvářely krásné efekty a navíc ty barvy =)

 
 

Reklama

Prosím, nekopírujte nic z mého blogu bez mého svolení a beze zdroje!

Obrázek použitý v designu blogu jsem kreslila já na tabletu v Gimpu.